ارسال از طریق ماهکس

این سرویس برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به ماهکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. ماهکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد. هزینه ارسال کالا از طریق شرکت ماهکس 180،000ریال می‌باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس ماهکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت ماهکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://mahex.com/pages/track.html

 

ارسال از طریق پست پیشتاز

این سرویس برای سفارش‌های خارج از تهران و شهرهایی که تحت پوشش شرکت ماهکس نمی‌باشند در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به شرکت ملی پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 الی 5 روز برای مراکز استان‌ها و سایر شهرستان‌ها می‌باشد. هزینه ارسال کالا از طریق شرکت پست 180،000 ریال می‌باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق پست پیشتاز هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت ملی پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://newtracking.post.ir

 

ارسال فوری

این سرویس برای سفارش‌های داخل تهران و از طریق پیک موتوری می‌باشد. تحویل کالا در ساعات کاری فروشگاه می‌باشد و کالا پس از 1 تا 5 ساعت پس از ثبت سفارش (در زمان اداری) به دست خریدار می‌رسد. هزینه ارسال کالا از این طریق مبلغ 150،000 ریال می‌باشد.

 

- لازم به ذکر است امکان ارسال دستگاه در خارج از زمان اداری و ایام تعطیل میسر نمی‌باشد.